Labo sajūtu telpa ECOA | PROCEDŪRAS ĶERMENIM UN SEJAI
16197
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16197,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
About This Project

LABO SAJŪTU RITUĀLI

 • DABAS PIESKĀRIENS

  Baro un paugstina ādas tvirtumu un labvēlīgi ietekmē nervu sistēmu – ārstniecības augu (asinszāles, klinģerīšu, kumelīšu, putraimu) pilings ķermenim, relaksējoša ķermeņa masāža ar dabīgu, vieglu eļļu maisījumu un ārstniecisko augu un puķu ekstraktiem.

  75 min./35 EUR
 • LĀČA KĀRUMS

  Medus masāža ir īpaša procedūra, kas apvieno silta medus masāžu ar fragmentārām kustībām pa visu ķermeni vai problēmzonām – medus un ēterisko eļļu masāža problēmzonām, ietīšanās, duša, viegla ķermeņa masāža ar mitrinošu ķermeņa krēmu.

  60-90 min./30 EUR
 • SALDAIS APELSĪNS

  Kermeņa ādas attīrīšana ar saldo apelsīnu un brūnā cukura pīlingu, maiga masāža ar apelsīnu sviestu, ietīšanās apelsīnu, pomelo, mandarīnu biezenī, augļu biezeņa maska sejas un dekoltē zonām, mitrinoša krēma uzklāšana.

  90 min./40 EUR
 • LIEPZIEDU VALDZINĀJUMS

  Satraukumu, stresu, sāpju un saaukstēšanās risku mazinošs sajūtu rituāls, kas aktivizē asinsriti un paaugstina imunitāti. Liepziediem piemīt iespējami nesavienojamas īpašības: satraukto prātu mierinošas spējas, bet pārguruma un garīga izsīkuma gadījumos – tā būs uzmundrinoši stiprinoša. Procedūras norise: ķermeņa pīlings ar liepziedu ekstrakta skrubi, duša, maiga ķermeņa masāža ar liepziedu eļļu.

  90 min./ 35 EUR
 • ĀBOLU PILNBRIEDS

  Āboli mūs stiprina un apvelta ar visu vasaras spēku, sulīgumu un pilnbriedu. Procedūras norise: ķermeņa pīlings ar ābolu ekstrakta skrubi, duša, maiga ķermeņa masāža ar ābolu eļļu.

  90 min./ 35 EUR
 • BRŪKLEŅU MIRDZUMS

  Brūkleņu procedūra rūpēsies par veselīgu, saules pieskāriena apmirdzētu un maigu ādu. Procedūras produktu sastāvā ir komponenti, kas ļoti pozitīvi ietekmē cilvēka organismu - to skaitā anandamīds (regulē smadzeņu šūnu darbību un signālu pārraidīšanu), arginīns (spēcīgs asinsvadu nostiprināšnas avots), dopamīns un serotonīns (nosaka spēju koncentrēties, laimes izjūtu un labsajūtu). Procedūras norise: ķermeņa pīlings ar brūkleņu ekstrakta skrubi, duša, maiga ķermeņa masāža ar brūkleņu eļļu.

  90 min./ 35 EUR
 • ŠOKOLĀDES SAPNIS

  Šokolāde veicina laimes hormona endorfīna izstrādāšanos organismā, kas atbrīvo no negatīvām emocijām, novērš nogurumu. Šokolādes masāža nomierina nervu sistēmu, veicina asinsriti, atslābina saspringtos muskuļus, mazina nemieru, spriedzi, uzlabo garastāvokli un, iegūstot psiholoģisko līdzsvaru, rosina erotiskas izjūtas. Procedūras norise: ķermeņa pīlings ar svaigi pagatavotu šokolāde skrubi, duša, maiga ķermeņa masāža ar siltu šokolādi, ķermeņa ietīšana, duša.

  120 min./ 35 EUR